KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11468498
nr 1146 8498
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Etsning, Signerad. 1972,20x26
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
måndag 27 november 2017
kl 18:24:00
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren